رنگ پیشفرض

رنگ آبی سیر

رنگ سبز

رنگ خاکستری

رنگ نارنجی

 
 
محل کنونی شما: Home
 
 

 

 
 
 
 


کلیپ آنلاین موسیقی

نامه الکترونیک چاپ PDF
بازدید: 13644
بازدید دوباره: 13 بار

با توجه به علاقمندان روزافزون ویدیو کلیپ های موسیقی آنلاین و با توجه به بهبود نسبی سرعت اینترنت،قطعات بسیار زیبایی آماده ارائه به شما سروران علاقمند به موسیقی شده است که امید است از دیدنشان لذت ببرید.

کلیپ های موسیقی شامل قطعات پیانو پاپ و کلاسیک ، قطعات سنتور نوازی ، ویولن ، گیتار ، کلیپ های آموزشی موسیقی ... و قطعات نواخته شده توسط اعضا میباشد.

  • نکته مهم : با توجه به اینکه بسیاری از دوستان  هنوز از اینترنت پر سرعت (ADSL) بهره مند نشده اند حجم کلیپ ها در حدی که کیفیتی قابل قبول داشته باشند پایین آمده است.در ضمن اگر ازمرورگر موزیلا (فایرفاکس)استفاده میکنید نصب فلش پلیر مناسب الزامی است.
  • درخواست مهم: با توجه به اینکه نظرات شما اهمیت بسیار زیادی در بروز کردن و افزودن کلیپ های بعدی ایفا میکند، لطفا پس دیدن کلیپ مورد علاقه خود امتیازدهی(ستاره) فراموش نشود.

کلیپ های سنتی موسیقی ایران: این بخش شامل قطعات نواخته شده توسط سازهای ایرانی از جمله سنتور،تار،سه تار،عود،تمبک،قانون،،نی،ویولن و ... میباشد(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)

 

 


 

کلیپ های تصنیف و آواز ایرانی: کلیپ های بسیار زیبا و متنوعی شامل ساز و آواز و تصنیف های ایرانی اجرا شده توسط خوانندگان بنام ایرانی نظیر اساتید شجریان،افتخاری،سراج،اصفهانی،رستمیان و... آماده شده است. از کاربران گرامی پرتال دعوت میشود این بخش را از دست ندهند.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)


کلیپ های پیانو ایرانی: با توجه به زیبایی قطعات ایرانی نواخته شده توسط پیانو، بخشی مجزا جهت علاقندان به این ساز در نظر گرفته شده است. امید است رضایت خاطر این عزیزان فراهم گردد.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)


با خاطرات: قطعات موسیقی قدیمی ایرانی اجرا شده توسط اساتید موسیقی ایران زینت بخش این قسمت از پرتال موسیقی ایرانیان می باشد.امیدواریم با دیدن این کلیپ ها خاطرات زیبای شما زنده گردد.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)


کلیپ های موسیقی کلاسیک: این بخش به علاقمندان بیشمار موسیقی کلاسیک اختصاص دارد. در این بخش قطعات بسیار زیبایی از اجرای پیانو کلاسیک سلو، پیانو و ارکستر ، ویولن کلاسیک و... جهت استفاده شما کاربران گرامی فراهم شده است.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)


کلیپ های گیتار: جهت دوستداران بیشمار گیتار، ویدیو کلیپ های گیتار شامل گیتار کلاسیک، پاپ، فلامینکو،ایرانی و... این بخش تدارک دیده شده است. امید است علاقمندان به این ساز زیبا و پرطرفدار از تماشای این کلیپ ها لذت کافی ببرند.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)


کلیپ های ویولن: جهت استفاده علاقمندان به ساز زیبای ویولن کلیپ های ویدیویی بسیار جذابی شامل قطعات ایرانی و غربی فراهم شده است.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)


کلیپ های پیانو پاپ غربی: این بخش شامل ویدیو های بسیار زیبایی از نوازنده های غربی از جمله ریچارد کلایدرمن،یانی،ماکسیم و... میباشد.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)موسیقی،طنز و انیمیشن:این بخش اختصاص به کلیپ های موسیقی مرتبط با طنز و انیمیشن دارد. شاید با خود تصور کنید این مطالب چگونه به هم ارتباط دارد. لطفا برای دریافت پاسخ از این کلیپ ها دیدن نمایید.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)


کلیپ های مستند موسیقی: این بخش شامل کلیپ های مستندی از موسیقی مانند کارخانه های تولید ابزار موسیقی ، مراحل ساخت سازها، پشت پرده کنسرت های موسیقی و... میباشد.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)

 


کلیپ های مشاهیر موسیقی: ویدیو کلیپ های مربوط به بیوگرافی مشاهیر موسیقی ایران و جهان در این بخش قرار میگیرد. امید است بتوانیم از این طریق یاد آنها را زنده نگاه داریم.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)


کلیپ های موسیقی آرامش بخش: کلیپ های بسیار جذاب و دیدنی از موسیقی آرامش بخش همراه صداهای طبیعت و تصاویر اعجاب انگیزی از مناطق زیبای جهان تهیه شده است. امیدوارم دیدن این کلیپ ها آرامش موجود در طبیعت را به شما عزیزان هدیه نماید.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)


کودک هنرمند من: کلیپ های ویدیویی اجرای موسیقی توسط نونهالان از جذابیت ویژه ای برخوردار است. همچنین موجب بالا رفتن اعتماد بنفس و ایجاد انگیزه بیشتر در این عزیزان خواهد شد. کاربران گرامی در صورت تمایل میتوانند کلیپ های اجرای موسیقی کودکان خود را جهت قرار گرفتن در این بخش ارسال فرمایند.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)


قطعات موسیقی کاربران: اعضا محترم پرتال موسیقی ایرانیان میتوانند در صورت تمایل قطعات موسیقی نواخته شده خود را جهت نمایش در این بخش ارسال نمایند. بدیهی است موسیقی مجاز مد نظر می باشد.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)


ویدیو کلیپ های آموزش موسیقی: در این قسمت کلیپ هایی از آموزش سازها جهت استفاده شما کاربران گرامی فراهم شده است و بتدریج بطور فراگیر و جهت اغلب سازها افزوده خواهد شد. امید است این بخش رضایت خاطر علاقمندان به فراگیری موسیقی را برآورده سازد.(جهت ورود به این بخش روی عکس زیر کلیک نمایید)

Tags:
اخرین مقالات